additiva ferrum musujące co to jest
Skutki FERROSI GLUCONAS tabletki musujące. Efekty uboczne Additiva Ferrum definicja. Jak działa.

Jak działa Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem lek

Jak działa Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem: Jest to lek zawierający glukonian żelaza II.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem: FERROSI GLUCONAS

Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem jest w formie: tabletki musujące

Działanie Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu niedokrwistości, w stanach niedoboru żelaza oraz po przebytych chorobach zakaźnych.Stosuje się go również ze wskazań lekarskich w czasie ciąży oraz w okresie karmienia dziecka piersią. Stosowany bez wyraźnego zalecenia lekarskiego może szkodzić.

Jak podawać Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 8 godzin, po spożyciu posiłku.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem: Nudności, wymioty, biegunka lub zaparcie.Wzrost ciśnienia tętniczego.Przyspieszone bicie serca.Jeżeli powyższe działania niepożądane nie ustępują, a wręcz nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem zastosowania: Zaostrzenie objawów choroby wrzodowej.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na niedokrwistość hemolityczną.O tym, że masz stan zapalny przewodu pokarmowego.O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Antybiotyki z grupy Tetracyklin.

Pamiętaj o: W czasie stosowania leku mogą pojawić się czarne stolce.W czasie zażywania leku stosuj dietę bogatą w białko, witaminy oraz sole mineralne.

Składniki Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem: Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem (N.P. Pharma Sp. z o.o.) tabletki musujące 18mg Fe++, 20 tabl.

Nie używaj Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Additiva Ferrum. Musujące tabletki z żelazem w słowniku Efekty uboczne A .