Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek 250 Naproxen Apo efekty
naproxen efekty co to jest
Skutki NAPROXENUM NATRICUM tabletki. Efekty uboczne Apo-Naproxen 250 definicja. Jak działa Lek.

Jak działa Apo-Naproxen 250 lek

Jak działa Apo-Naproxen 250: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Apo-Naproxen 250: NAPROXENUM NATRICUM

Apo-Naproxen 250 jest w formie: tabletki

Działanie Apo-Naproxen 250 zastosowanie: Lek stosuje się w leczeniu szeregu chorób reumatycznych, dny moczanowej oraz stanów zapalnych kaletek maziowych.Stosuje się go także w leczeniu nerwobólów, bólów migrenowych i bolesnych miesiączek.

Jak podawać Apo-Naproxen 250: Lek stosowany jest najczęściej doustnie.Przyjmuj lek raz lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem), w czasie posiłku, w dawkach ustalonych przez lekarza. Najlepiej jest przyjmować lek z mlekiem.Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Apo-Naproxen 250: Nudności, wymioty.Zgaga lub niestrawność.Biegunki lub zaparcia.Wzdęcia.Zawroty i ból głowy.Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nie ustepują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Apo-Naproxen 250 zastosowania: Obrzęku stóp i kostek.Trudności z oddychaniem.Zażółcenia powłok skórnych i oczu.Pokrzywki, rumienia na skórze.Swędzenia skóry.Szumu w uszach i osłabienia słuchu.Spadku wagi ciała.Krwawienia z przewodu pokarmowego (stolców koloru smoły lub z domieszką krwi).Podwójnego widzenia.Ostatnio wymienione objawy pojawiają się rzadko. Gdy wystąpią i staną się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Piroksykam i inne)O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy.O tym, że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego.O tym, że chorujesz na chorobę wątroby.O tym, że cierpisz na chorobę krwi.O tym, że cierpisz na chorobę Parkinsona.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.Poinformuj lekarza, jeżeli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Zapytaj lekarza: Napoje alkoholowe.Regularnie zażywasz Polopirynę, Aspirynę.Inne leki stosowane w schorzeniach reumatycznych.Doustne leki przeciwzakrzepowe (np. Dikumarol, Warfarynę).Fenytoinę.Spironolakton.Doustne leki przeciwcukrzycowe.Sulfonamidy (Amidoksal, Biseptol, Sulfadiazin, Urenil, Sulfaguanidynę).

Pamiętaj o: Nie stosuje się leku u dzieci do 5 roku życia bez wyraźnego zalecenia lekarskiego.W czasie stosowania leku kontroluj wzrok.

Składniki Apo-Naproxen 250: Apo-Naproxen 250 (Apotex Inc.) tabletki 250mg, 500 tabl.

Nie używaj Apo-Naproxen 250 gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Apo-Naproxen 250 w słowniku Efekty uboczne A .