Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Beclomet efekty
beclomet efekty co to jest
Skutki BECLOMETASONI DIPROPIONAS aerozol. Efekty uboczne Beclomet definicja. Jak działa Lek działa.

Jak działa Beclomet lek

Jak działa Beclomet: Lek działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Beclomet: BECLOMETASONI DIPROPIONAS

Beclomet jest w formie: aerozol

Działanie Beclomet zastosowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych chorobach dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła, oraz w uczuleniowym nieżycie nosa.

Jak podawać Beclomet: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zależy to od tego jaką dawkę zawiera dany aerozol.Po każdej inhalacji przepłucz jamę ustną.Przyjmuj dokładnie ustalone dawki. Nie stosuj aerozolu częściej, niż zalecił Ci lekarz.Nie stosuj leku dłużej, niż zalecił Ci lekarz.U dzieci stosuje się dawki mniejsze niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Beclomet: Kaszel, uczucie drażnienia w gardle, chrypka.Pojawienie się pleśniawek (drożdżyca) w jamie ustnej (przy długotrwałym stosowaniu).Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Beclomet zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś przeziębiony, chorujesz na grypę.O tym, że jesteś uczulony na ten lek.O tym, że chorujesz na gruźlicę i inne choroby zakaźne.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Nie odstawiaj nagle leku. Zażywaj stopniowo coraz mniejsze dawki, tak jak ustalil lekarz. Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, gdy zamierzasz odstawić lek.

Składniki Beclomet: Beclomet (Orion Corporation) aerozol 50mcg/dawkę, 1 poj. 10 ml (200 dawek)

Nie używaj Beclomet gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Beclomet w słowniku Efekty uboczne B .