Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Coaxil efekty
coaxil efekty co to jest
Skutki TIANEPTINUM tabletki powlekane. Efekty uboczne Coaxil definicja. Jak działa Zawarta w.

Jak działa Coaxil lek

Jak działa Coaxil: Zawarta w preparacie tianeptyna ma działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe. Nie wykazuje działania uspokajającego ani psychostymulującego. Nie powoduje uzależnienia.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Coaxil: TIANEPTINUM

Coaxil jest w formie: tabletki powlekane

Działanie Coaxil zastosowanie: Preparat wskazany jest w leczeniu zespołów depresyjnych.

Jak podawać Coaxil: Dawkę i częstotliwość podawania leku ustala lekarz!Zwykle lek podaje się 3 razy dziennie po jednej tabletce, przed posiłkami (rano, w południe i wieczorem).Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 15 lat.

Skutki uboczne Coaxil: Objawy niepożądane występują rzadko i są nieznacznie nasilone:Bóle brzucha, uczucie suchości w jamie ustnej, brak apetytu, nudności, zaparcia, wzdęcia.Bezsenność, senność.

Efekty Coaxil zastosowania: Osłabienie, przyspieszenie akcji serca, bóle w okolicy serca.Zawroty i bóle głowy.Bóle mięśniowe.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że przypuszczasz bądź jesteś w ciąży lub karmisz piersią.O tym, że jesteś uczulony na tianeptynę.O tym, że cierpisz na schorzenia wątroby i nerek.

Zapytaj lekarza: Nieselektywne inhibitory MAO – ponieważ może wystąpić zespół serotoninowy (zapaść sercowa, napadowe nadciśnienie tętnicze, hipertermia, drgawki, zagrożenie życia).

Pamiętaj o: Pamiętaj, że leku nie należy odstawiać nagle. Odstawienie polega na stopniowym zmniejszaniu dawki przez 7 do 14 dni. W przypadku gdy kończy Ci się lek, a przyjmujesz zwykłą dawkę preparatu, koniecznie zgłoś się do lekarza.

Składniki Coaxil: Coaxil (Les Laboratoires Servier) tabletki powlekane 12,5mg, 30 tabl.

Nie używaj Coaxil gdy: Unikaj prowadzenia samochodu i obsługi skomplikowanych urządzeń mechanicznych.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Coaxil w słowniku Efekty uboczne C .