Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Lipuro Diazepam efekty
lipuro diazepam efekty co to jest
Skutki DIAZEPAMUM emulsja. Efekty uboczne Diazepam-Lipuro definicja. Jak działa Lek działa na.

Jak działa Diazepam-Lipuro lek

Jak działa Diazepam-Lipuro: Lek działa na centralny układ nerwowy (mózg i rdzeń kręgowy).Występuje zmniejszenie napięcia mięśni i uspokojenie.Lek zmniejsza lęk, drażliwość, agresywność. Ułatwia zasypianie.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Diazepam-Lipuro: DIAZEPAMUM

Diazepam-Lipuro jest w formie: emulsja

Działanie Diazepam-Lipuro zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu trudności z zasypianiem (jako środek nasenny), stanów nadmiernego pobudzenia i agresywności, w leczeniu drgawek, tężca oraz w przerywaniu napadu padaczkowego, w rzucawkce ciężarnych.W premedykacji przed zabiegami diagnostycznymi i chirurgicznymi, w pooperacyjnym prowadzeniu chorych.

Jak podawać Diazepam-Lipuro: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza.U dzieci stosuje się różne dawki, w zależności od wieku dziecka.Lek w postaci iniekcji podaje wylącznie wykwalifikowany personel medyczny.

Skutki uboczne Diazepam-Lipuro: Zmęczenie i senność w ciągu dnia.Uzależnienie lekowe.Zawroty głowy.Niewyraźna mowa.

Efekty Diazepam-Lipuro zastosowania: Obniżenie ciśnienia tętniczego.Trudności w oddawaniu moczu, aż do całkowitego zatrzymania jego oddawania.Osłabienie popędu płciowego.Żółtaczkę.Trudności z zapamiętywaniem wydarzeń.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś uczulony na lek.O tym, że chorujesz na jaskrę (chorobę oczu).O tym, że chorujesz na chorobę, zwaną miastenia (nużliwość mięśni).O tym, że chorujesz na choroby wątroby.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.

Zapytaj lekarza: Leki, które stosujesz w leczeniu choroby nadciśnieniowej.Amitryptylinę.Lewodopa.Fenactil.

Pamiętaj o: W okresie przyjmowania leku unikaj prowadzenia samochodu oraz obsługiwania urządzeń mechanicznych.Nadużywanie oraz przyjmowanie leku bez ustaleń z lekarzem prowadzi do uzależnienia lekowego.

Składniki Diazepam-Lipuro: Diazepam-Lipuro (B. Braun Melsungen AG) emulsja 5mg/ml, 10 amp. 2 ml

Nie używaj Diazepam-Lipuro gdy: Napojów alkoholowych.Leków z grupy barbituranów.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Diazepam-Lipuro w słowniku Efekty uboczne D .