Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Flammazine efekty
flammazine efekty co to jest
Skutki SULFADIAZINUM ARGENTUM krem. Efekty uboczne Flammazine definicja. Jak działa Lek zawiera w.

Jak działa Flammazine lek

Jak działa Flammazine: Lek zawiera w swoim składzie sól srebrową sulfadiazyny. Jest to lek działający niszcząco na wiele gatunków bakterii.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Flammazine: SULFADIAZINUM ARGENTUM

Flammazine jest w formie: krem

Działanie Flammazine zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu oparzeń wszystkich stopni i rozmiarów, przebiegających z owrzodzeniami skóry.

Jak podawać Flammazine: Lek stosowany jest w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Lek w postaci kremu (np. Dermazin) nakłada się na powierzchnię oparzoną za pomocą jałowej gazy (warstwa grubości 2-4 mm).Przeciętnie stosuje się go 2 razy dziennie. Całość należy przykryć sterylną gazą i zabandażować. Ręce przed użyciem leku należy dokładnie umyć i najlepiej dezynfekować.

Skutki uboczne Flammazine: Skórne odczyny uczuleniowe w postaci rumienia, wysypki, gorączki (rzadko występują).Nudności i wymioty.

Efekty Flammazine zastosowania: Nadwrażliwość na lek (bardzo rzadko).

Poinformuj lekarza gdy: Że jesteś uczulony na leki z grupy Sulfonamidów.Że chorowałeś lub chorujesz na nerki lub wątrobę.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Fenytoinę.

Pamiętaj o: W czasie stosowania leku nie narażaj się na działanie promieni słonecznych.W czasie leczenia przyjmuje się dużo płynów, około 2 litrów na dobę.Zawsze przechowuj lek w zamkniętym i oryginalnym opakowaniu. Sprawdź dokładnie termin ważności leku.Lek przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki Flammazine: Flammazine (Solvay Pharmaceuticals B.V.) krem 1%, 1 op. 500 g

Nie używaj Flammazine gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Flammazine w słowniku Efekty uboczne F .