Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Mistabron efekty
mtabron efekty co to jest
Skutki MESNUM aerozol do nosa, płyn. Efekty uboczne Mistabron definicja. Jak działa Mistabron.

Jak działa Mistabron lek

Jak działa Mistabron: Mistabron należy do grupy środków mukolitycznych, działa upłynniająco na wydzielinę tchawiczo-oskrzelową, przez co ułatwia jej usuwanie z dróg oddechowych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Mistabron: MESNUM

Mistabron jest w formie: aerozol do nosa, płyn

Działanie Mistabron zastosowanie: Znajduje zastosowanie w przypadkach gromadzenia się śluzu w drogach oddechowych, w przewlekłym zapaleniu oskrzeli, rozedmie płuc itp.Aerozol ułatwia usunięcie zbyt gęstej wydzieliny z przewodów nosowych, np. w zapaleniu zatok.

Jak podawać Mistabron: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.Lek jest używany do inhalacji i wlewów dooskrzelowych.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Mistabron: Skórne odczyny alergiczne.Kaszel i skurcz oskrzeli, wywołane podrażnieniem.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Mistabron zastosowania: Piekący ból za mostkiem.

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych niepożądanych objawach.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Ze względu na działanie powietrza na preparat, ampułkę należy otwierać bezpośrednio przed użyciem, a pozostałość po wykonaniu zabiegu wylać, jeśli nie będzie natychmiast użyta.Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Składniki Mistabron: Mistabron (Glaxo Wellcome S.A.) aerozol do nosa 50mg/ml, 1 fl. 12,5 ml (125 dawek)

Nie używaj Mistabron gdy: Niektórych antybiotyków z grupy Aminoglikozydów, np. Streptomycyny, Kanamycyny, Gentamycyny.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Mistabron w słowniku Efekty uboczne M .