Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek 10 Tts Nicotinell efekty
nicotinell efekty co to jest
Skutki NICOTINUM przezskórny system terapeutyczny. Efekty uboczne Nicotinell TTS 10 definicja. Jak.

Jak działa Nicotinell TTS 10 lek

Jak działa Nicotinell TTS 10: Jest to lek zawierający nikotynę, która uwalnia się i wchłania do organizmu przez skórę.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Nicotinell TTS 10: NICOTINUM

Nicotinell TTS 10 jest w formie: przezskórny system terapeutyczny

Działanie Nicotinell TTS 10 zastosowanie: Lek stosowany jest w celu odzwyczajenia się od palenia papierosów osób uzależnionych od palenia.

Jak podawać Nicotinell TTS 10: Plastry o odpowiedniej powierzchni nakleja się na skórę w zależności liczby papierosów wypalanych dziennie, stopniowo przechodząc na plastry o mniejszej zawartości nikotyny. Kurację stosuje się, w zależności od potrzeby, do 3 miesięcy.

Skutki uboczne Nicotinell TTS 10: Przemijające zaburzenia snu, nastroju, bóle głowy, rozdrażnienie nerwowe, zaburzenia rytmu serca.Nudności, wymioty, zaburzenia apetytu.Podrażnienie skóry w miejscu naklejenia plastra.Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Nicotinell TTS 10 zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś uczulony na nikotynę.O tym, że masz zaburzenia rytmu serca. O tym, że chorujesz na chorobę wieńcową lub przebyłeś niedawno zawał serca lub udar mózgu.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży oraz gdy karmisz dziecko piersią.POWIADOM LEKARZA O INNYCH LEKACH, KTÓRE AKTUALNIE ZAŻYWASZ.

Zapytaj lekarza: Tabletki od bólu głowy.Teofilinę, Aminofilinę, Eufilinę, Furosemid, Glutetymid.Propranolol, Sectral, Beloc, Coretal.

Pamiętaj o: Lek należy stosować z ostrożnością, jeżeli chorujesz na nadciśnienie tętnicze, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, na nadczynność tarczycy, chorobę naczyń krwionośnych (np. chorobę Bürgera), zaburzenia krążenia mózgowego.Należy pamiętać, że do zerwania z nałogiem palenia potrzebna jest silna wola i motywacja, które może wspomóc lek.

Składniki Nicotinell TTS 10: Nicotinell TTS 10 (Novartis Consumer Health S.A.) przezskórny system terapeutyczny 17,5mg, 7mg/24h, 7 szt.

Nie używaj Nicotinell TTS 10 gdy: Palenia papierosów.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Nicotinell TTS 10 w słowniku Efekty uboczne N .