Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Cq Niquitin efekty
niquitin efekty co to jest
Skutki NICOTINUM przezskórny system terapeutyczny. Efekty uboczne Niquitin CQ definicja. Jak działa.

Jak działa Niquitin CQ lek

Jak działa Niquitin CQ: Jest to lek zawierający nikotynę, która uwalnia się i wchłania do organizmu przez skórę.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Niquitin CQ: NICOTINUM

Niquitin CQ jest w formie: przezskórny system terapeutyczny

Działanie Niquitin CQ zastosowanie: Lek stosowany jest w celu odzwyczajenia się od palenia papierosów osób uzależnionych od palenia.

Jak podawać Niquitin CQ: Plastry o odpowiedniej powierzchni nakleja się na skórę w zależności liczby papierosów wypalanych dziennie, stopniowo przechodząc na plastry o mniejszej zawartości nikotyny. Kurację stosuje się, w zależności od potrzeby, do 3 miesięcy.

Skutki uboczne Niquitin CQ: Przemijające zaburzenia snu, nastroju, bóle głowy, rozdrażnienie nerwowe, zaburzenia rytmu serca.Nudności, wymioty, zaburzenia apetytu.Podrażnienie skóry w miejscu naklejenia plastra.Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Niquitin CQ zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś uczulony na nikotynę.O tym, że masz zaburzenia rytmu serca. O tym, że chorujesz na chorobę wieńcową lub przebyłeś niedawno zawał serca lub udar mózgu.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży oraz gdy karmisz dziecko piersią.POWIADOM LEKARZA O INNYCH LEKACH, KTÓRE AKTUALNIE ZAŻYWASZ.

Zapytaj lekarza: Tabletki od bólu głowy.Teofilinę, Aminofilinę, Eufilinę, Furosemid, Glutetymid.Propranolol, Sectral, Beloc, Coretal.

Pamiętaj o: Lek należy stosować z ostrożnością, jeżeli chorujesz na nadciśnienie tętnicze, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, na nadczynność tarczycy, chorobę naczyń krwionośnych (np. chorobę Bürgera), zaburzenia krążenia mózgowego.Należy pamiętać, że do zerwania z nałogiem palenia potrzebna jest silna wola i motywacja, które może wspomóc lek.

Składniki Niquitin CQ: Niquitin CQ (SmithKline Beecham Consumer Healthcare) przezskórny system terapeutyczny 14mg/24 h, 14 plastrów po 15 cm^2

Nie używaj Niquitin CQ gdy: Palenia papierosów.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Niquitin CQ w słowniku Efekty uboczne N .