forte efekty co to jest
Skutki DROTAVERINI HYDROCHLORIDUM roztwór do wstrzykiwań, tabletki. Efekty uboczne No-Spa forte.

Jak działa No-Spa forte lek

Jak działa No-Spa forte: Działa rozkurczowo.Rozszerza naczynia krwionośne.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa No-Spa forte: DROTAVERINI HYDROCHLORIDUM

No-Spa forte jest w formie: roztwór do wstrzykiwań, tabletki

Działanie No-Spa forte zastosowanie: Stosowany jest w leczeniu stanów skurczowych przewodu pokarmowego (żołądka, jelit, dwunastnicy), kolki nerkowej i wątrobowej, w leczeniu stanów skurczowych naczyń obwodowych oraz bolesnego miesiączkowania.

Jak podawać No-Spa forte: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej doraźnie lub 40-80mg 3 razy dziennie.Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne No-Spa forte: Nudności, brak łaknienia.Ból i zawroty głowy.Osłabienie, przyspieszenie tętna.

Efekty No-Spa forte zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych objawach ubocznych, które wystąpiły po zażyciu leku.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Na wizytę do lekarza przynieś ze sobą opakowania leków, które stosujesz, a których nazw nie pamiętasz.Dokładnie zapoznaj się z zaleceniami lekarza odnośnie stosowania leku. Zapytaj go o rzeczy, których nie rozumiesz.Nie odstępuj leku innym osobom. Został on przepisany wyłącznie dla Ciebie.

Składniki No-Spa forte: No-Spa forte (Chinoin Pharmaceutical and Chemical Works Ltd.) roztwór do wstrzykiwań 20mg/ml, 5 amp. 4 ml

Nie używaj No-Spa forte gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne No-Spa forte w słowniku Efekty uboczne N .