nootropil efekty co to jest
Skutki PIRACETAMUM płyn. Efekty uboczne Nootropil 33 definicja. Jak działa Lek działa poprzez.

Jak działa Nootropil 33% lek

Jak działa Nootropil 33%: Lek działa poprzez usprawnianie metabolizmu komórek nerwowych, zwiększając rezerwę energetyczną komórek w mózgu. Działa szczególnie w stanach niewydolności energetycznej komórek mózgowych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Nootropil 33%: PIRACETAMUM

Nootropil 33% jest w formie: płyn

Działanie Nootropil 33% zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wielu zaburzeń mózgu, związanych głównie z podeszłym wiekiem. Stosowany jest przy upośledzenu pamięci (trudności zapamiętywania i przypominania), przy zaburzeniach krążenia w mózgu, wywołujących niedokrwienie lub udar, przy zaburzeniach świadomości, przewlekłym alkoholizmie.

Jak podawać Nootropil 33%: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 8 godzin, przed spożyciem posiłku, popijając większą ilością wody.Dawki stosowane u dzieci są różne w zależności od wieku. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Nootropil 33%: Stan nadmiernego pobudzenia.Nudności, wymioty.Powyższe dolegliwości wystepują rzadko i zwykle tylko na początku zażywania leku.

Efekty Nootropil 33% zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych objawach ubocznych, które wystąpiły po zażyciu leku.O tym, że masz skłonność do niskiego ciśnienia krwi.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Nootropil 33%: Nootropil 33% (UCB S.A. Pharma Sector) płyn 333mg/ml, 1 fl. 125 ml

Nie używaj Nootropil 33% gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Nootropil 33% w słowniku Efekty uboczne N .