Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Oksazepam efekty
oksazepam efekty co to jest
Skutki OXAZEPAMUM tabletki powlekane. Efekty uboczne Oksazepam definicja. Jak działa Lek zmniejsza.

Jak działa Oksazepam lek

Jak działa Oksazepam: Lek zmniejsza napięcie nerwowe, działa przeciwlękowo, łagodzi natręctwa myślowe, poprawia nastrój w stanach depresji.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Oksazepam: OXAZEPAMUM

Oksazepam jest w formie: tabletki powlekane

Działanie Oksazepam zastosowanie: Lek stosowany jest przy stanach lękowych na tle nerwicowym, przy bezsenności, napięciu przedmiesiączkowym.

Jak podawać Oksazepam: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej stosuje się go przed zaśnięciem.W ciężkich stanach dawki i częstotliwość odpowiednio są zwiększone.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Oksazepam: Senność i zmęczenie w ciągu dnia.Rozszerzenie źrenic i zaburzenia widzenia.Oczopląs.Omdlenia.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Oksazepam zastosowania: Uzależnienie lękowe.Bóle i zawroty głowy.Osłabienie popędu płciowego.Dreszcze.Trudności wymowy.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na jaskrę.O tym, że stwierdza się u ciebie nadczynność tarczycy.O tym, że chorujesz na astmę (dychawicę oskrzelową).O tym, że chorujesz na chorobę zwaną Myasthenia gravis (nużliwość mięśni).Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Luminal.Fenactil.Relanium.Hydroksyzynę.Aminotryptylinę.

Pamiętaj o: Lek ten wywołuje uzależnienie. Stosuj go ściśle według wskazań lekarza prowadzącego.Podczas zażywania leku nie prowadź pojazdów samochodowych oraz nie obsługuj urządzeń będących w ruchu.

Składniki Oksazepam: Oksazepam (Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.) tabletki powlekane 10mg, 50 tabl.

Nie używaj Oksazepam gdy: Napojów alkoholowych. Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Oksazepam w słowniku Efekty uboczne O .