Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Olfen efekty
olfen, efekty
Skutki DICLOFENACUM żel. Efekty uboczne Olfen definicja. Jak działa Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i opinie.

Jak działa Olfen lek

Jak działa Olfen: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Olfen: DICLOFENACUM

Olfen jest w formie: żel

Działanie Olfen zastosowanie: Lek ma zastosowanie w leczeniu różnych stanów reumatycznych, a także w zwalczaniu bólu pochodzenia pourazowego, korzonkowego i nerwobólów.

Jak podawać Olfen: Stosuj lek według zaleceń lekarza.Lek w postaci żelu stosujemy miejscowo wcierając w bolesną okolicę ok. 2-3g preparatu, 3-4 razy dziennie.

Skutki uboczne Olfen: Pokrzywki, wysypki na skórze.

Efekty Olfen zastosowania: Przy długotrwałym stosowaniu, szczególnie na dużych powierzchniach skóry, może dojść do wystąpienia ogólnych działań niepożądanych:Nudności, wymioty, zgaga lub niestrawność.Bóle brzucha.Zawroty i bóle głowy.Gdy powyższe niepożądane objawy nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Naproksen i inne)O tym, że chorowałeś na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy oraz że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego.O tym, że chorujesz na chorobę nerek lub wątroby.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.Powiadom lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli są to pierwsze trzy miesiące jej trwania), a także gdy karmisz piersią.

Zapytaj lekarza: Metotreksat.Pochodne kumaryny (leki przeciwkrzepliwe).

Pamiętaj o: Przynieś lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Składniki Olfen: Olfen (Mepha Ltd.) żel 10mg/g, 1 op. 20 g

Nie używaj Olfen gdy: Napojów alkoholowych.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
    Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Olfen w słowniku Efekty uboczne O .