Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Oxazepam efekty
oxazepam efekty co to jest
Skutki OXAZEPAMUM tabletki. Efekty uboczne Oxazepam definicja. Jak działa Lek zmniejsza napięcie.

Jak działa Oxazepam lek

Jak działa Oxazepam: Lek zmniejsza napięcie nerwowe, działa przeciwlękowo, łagodzi natręctwa myślowe, poprawia nastrój w stanach depresji.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Oxazepam: OXAZEPAMUM

Oxazepam jest w formie: tabletki

Działanie Oxazepam zastosowanie: Lek stosowany jest przy stanach lękowych na tle nerwicowym, przy bezsenności, napięciu przedmiesiączkowym.

Jak podawać Oxazepam: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej stosuje się go przed zaśnięciem.W ciężkich stanach dawki i częstotliwość odpowiednio są zwiększone.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Oxazepam: Senność i zmęczenie w ciągu dnia.Rozszerzenie źrenic i zaburzenia widzenia.Oczopląs.Omdlenia.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Oxazepam zastosowania: Uzależnienie lękowe.Bóle i zawroty głowy.Osłabienie popędu płciowego.Dreszcze.Trudności wymowy.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na jaskrę.O tym, że stwierdza się u ciebie nadczynność tarczycy.O tym, że chorujesz na astmę (dychawicę oskrzelową).O tym, że chorujesz na chorobę zwaną Myasthenia gravis (nużliwość mięśni).Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Luminal.Fenactil.Relanium.Hydroksyzynę.Aminotryptylinę.

Pamiętaj o: Lek ten wywołuje uzależnienie. Stosuj go ściśle według wskazań lekarza prowadzącego.Podczas zażywania leku nie prowadź pojazdów samochodowych oraz nie obsługuj urządzeń będących w ruchu.

Składniki Oxazepam: Oxazepam (Glaxo Wellcome S.A.) tabletki 10mg, 20 tabl.

Nie używaj Oxazepam gdy: Napojów alkoholowych. Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Oxazepam w słowniku Efekty uboczne O .