Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Piracetam efekty
piracetam efekty co to jest
Skutki PIRACETAMUM kapsułki. Efekty uboczne Piracetam definicja. Jak działa Lek działa poprzez.

Jak działa Piracetam lek

Jak działa Piracetam: Lek działa poprzez usprawnianie metabolizmu komórek nerwowych, zwiększając rezerwę energetyczną komórek w mózgu. Działa szczególnie w stanach niewydolności energetycznej komórek mózgowych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Piracetam: PIRACETAMUM

Piracetam jest w formie: kapsułki

Działanie Piracetam zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wielu zaburzeń mózgu, związanych głównie z podeszłym wiekiem. Stosowany jest przy upośledzenu pamięci (trudności zapamiętywania i przypominania), przy zaburzeniach krążenia w mózgu, wywołujących niedokrwienie lub udar, przy zaburzeniach świadomości, przewlekłym alkoholizmie.

Jak podawać Piracetam: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 8 godzin, przed spożyciem posiłku, popijając większą ilością wody.Dawki stosowane u dzieci są różne w zależności od wieku. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Piracetam: Stan nadmiernego pobudzenia.Nudności, wymioty.Powyższe dolegliwości wystepują rzadko i zwykle tylko na początku zażywania leku.

Efekty Piracetam zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych objawach ubocznych, które wystąpiły po zażyciu leku.O tym, że masz skłonność do niskiego ciśnienia krwi.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Piracetam: Piracetam (Polpharma S.A. Starogardzkie Zakłady Farmaceutyczne) kapsułki 400mg, 60 kaps.

Nie używaj Piracetam gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Piracetam w słowniku Efekty uboczne P .