Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Pozitan efekty
pozitan efekty co to jest
Skutki KETOTIFENUM tabletki. Efekty uboczne Pozitan definicja. Jak działa Nie dopuszcza do.

Jak działa Pozitan lek

Jak działa Pozitan: Nie dopuszcza do pojawienia się reakcji uczuleniowych ze strony oskrzeli i innych narządów. Hamuje uwalnianie histaminy z komórek tucznych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Pozitan: KETOTIFENUM

Pozitan jest w formie: tabletki

Działanie Pozitan zastosowanie: Przy zapobieganiu napadom dychawicy oskrzelowej.W alergicznym nieżycie nosa, alergicznym zapaleniu skóry, uczuleniu wieloukładowym.

Jak podawać Pozitan: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej 2 razy dziennie (rano i wieczorem), podczas spożywania posiłku.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie!

Skutki uboczne Pozitan: Wzmożony apetyt.Uczucie suchości w jamie ustnej.Senność.Powyższe niepożądane działania mogą występować na początku stosowania leku i powinny ustąpić po kilku dniach. Jeżeli objawy te nie będą ustępowały, lub wręcz nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Pozitan zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: Poinformuj lekarza, jeśli jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Leki uspokajające i nasenne.Leki stosowane w leczeniu alergii, działające na receptory histaminowe.

Pamiętaj o: W czasie stosowania leku nie wolno prowadzić samochodu i obsługiwać maszyn wymagających koncentracji uwagi.W początkowym okresie stosowania leku nie można nagle odstawić stosowanych wcześniej innych leków przeciwhistaminowych, takich jak leki sterydowe.Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.Zawsze przechowuj lek w zamkniętym i oryginalnym opakowaniu. Przygotowany syrop przechowuj w ciemnym, suchym miejscu.

Składniki Pozitan: Pozitan (Glaxo Wellcome S.A.) tabletki 1mg, 50 tabl. w blistrach

Nie używaj Pozitan gdy: Alkoholu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Pozitan w słowniku Efekty uboczne P .