prosobee efekty co to jest
Skutki CARBOHYDRATES + FATS + MINERALS + PROTEINS + VITAMINS proszek do przygotowania roztworu.

Jak działa ProSobee 1 lek

Jak działa ProSobee 1: Jest to odżywka bezmleczna. Nie zawiera białek mleka, laktozy, sacharozy, fruktozy i glutenu. W skład preparatu wchodzą: białko sojowe, olej sojowy i kokosowy, składniki mineralne i witaminy. Preparat zastępuje mleko u dzieci i niemowląt w przypadku konieczności stosowania diety eliminacyjnej.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa ProSobee 1: CARBOHYDRATES + FATS + MINERALS + PROTEINS + VITAMINS

ProSobee 1 jest w formie: proszek do przygotowania roztworu, proszek

Działanie ProSobee 1 zastosowanie: Preparat stosowany jest w nietolerancji mleka krowiego na tle uczuleniowym, w nietolerancji laktozy i sacharozy, w leczeniu choroby trzewnej (Coeliakia) oraz innych tzw. zespołów złego wchłaniania.

Jak podawać ProSobee 1: Sposób przygotowania mieszanki: 1 miarka (znajdująca się w puszce), czyli 4,3 g na 30 ml przegotowanej i ochłodzonej do 40 °C wody, po czym dokładnie, dwukrotnie wymieszać. Przygotowana mieszanka nie może być przechowywana dłużej niż 12 godzin w lodówce.Przed spożywaniem butelkę z przygotowaną mieszanką należy dokładnie wstrząsnąć i podgrzać do odpowiedniej temperatury.

Skutki uboczne ProSobee 1: Nudności, odbijanie.Czasami luźne stolce.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty ProSobee 1 zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że Twoje dziecko jest uczulone na białko sojowe lub kokosowe.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Zapoznaj się dokładnie z zaleceniami lekarza odnośnie stosowania preparatu. Zapytaj go, gdy czegoś nie rozumiesz.

Składniki ProSobee 1: ProSobee 1 (Bristol Myers Squibb & Mead Johnson b.v.) proszek do przygotowania roztworu 524kcal/100 g, 1 op. 400 g

Nie używaj ProSobee 1 gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne ProSobee 1 w słowniku Efekty uboczne P .