recervin efekty co to jest
Skutki VINPOCETINUM tabletki. Efekty uboczne Recervin definicja. Jak działa Lek rozszerza naczynia.

Jak działa Recervin lek

Jak działa Recervin: Lek rozszerza naczynia mózgowe i poprawia przepływ krwi w mózgu.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Recervin: VINPOCETINUM

Recervin jest w formie: tabletki

Działanie Recervin zastosowanie: W zaburzeniach ukrwienia mózgu po urazach, udarach mózgu (na tle miażdżycowym).W zaburzeniach naczyń oka.W zawrotach głowy i zaburzeniach słuchu, wywołanych zaburzeniami w naczyniach.

Jak podawać Recervin: Lek stosowany jest w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, stosuje się go doustnie, co 8 godzin.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie!

Skutki uboczne Recervin: Obniżenie ciśnienia tętniczego.Przyspieszenie akcji serca.Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Recervin zastosowania: Uczucie ,,gorąca", nudności.

Poinformuj lekarza gdy: Że miałeś, lub masz obecnie, zaburzenia rytmu serca i przyjmujesz odpowiednie leki.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Gdy w czasie zażywania leku masz niskie ciśnienie tętnicze krwi, nie zmieniaj nagle pozycji ciała z leżącej lub siedzącej na stojącą. Może to spowodować zawroty głowy, omdlenie.Leczenie może potrwać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Stosuj się ściśle do dawek przepisanych przez lekarza prowadzącego.

Składniki Recervin: Recervin (Kutnowskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.) tabletki 5mg, 50 tabl. w blistrach

Nie używaj Recervin gdy: Alkoholu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Recervin w słowniku Efekty uboczne R .