saltoral efekty co to jest
Skutki DEXTROSUM + KALII CHLORIDUM + NATRII CHLORIDUM proszek do przygotowania roztworu. Efekty.

Jak działa Saltoral lek

Jak działa Saltoral: Jest to lek zawierający elektrolity, których ilość zmniejsza się w organizmie w przebiegu biegunki (szczególnie ważne u dzieci).

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Saltoral: DEXTROSUM + KALII CHLORIDUM + NATRII CHLORIDUM

Saltoral jest w formie: proszek do przygotowania roztworu

Działanie Saltoral zastosowanie: Uzupełnianie elektrolitów w przebiegu biegunki u niemowląt, starszych dzieci i dorosłych.

Jak podawać Saltoral: Lek przyjmuje się w postaci płynu powstałego po rozpuszczeniu proszku w przegotowanej wodzie. Ilość przyjmowanego płynu ustala lekarz w zależności od ilości elektrolitów i nasilenia biegunki.Inne ilości płynu stosuje się u niemowląt, inne u dzieci starszych, a jeszcze inne u ludzi dorosłych.Zapamiętaj, jaką ilość płynu ustalił lekarz dla Twojego dziecka.

Skutki uboczne Saltoral: Nudności, wymioty.Jeżeli wymioty się nie nasilają, staraj się przyjmować lek.

Efekty Saltoral zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na niewydolność nerek.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Płyn otrzymuje się, rozpuszczając 2 saszetki w pół szklanki przegotowanej ochłodzonej do temperatury pokojowej wody.Płyn o temperaturze pokojowej, należy pić małymi porcjami. Nie słodzić.Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Składniki Saltoral: Saltoral (Pliva Kraków Zakłady Farmaceutyczne S.A.) proszek do przygotowania roztworu -, 5 sasz. 5,5 g

Nie używaj Saltoral gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Saltoral w słowniku Efekty uboczne S .