Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Mint Tilade efekty
mint tilade efekty co to jest
Skutki NEDOCROMILUM NATRICUM aerozol. Efekty uboczne Tilade Mint definicja. Jak działa Lek działa.

Jak działa Tilade Mint lek

Jak działa Tilade Mint: Lek działa poprzez hamowanie uwalniania wewnątrzustrojowych substancji wywołujących reakcje zapalne, np. w chorobach alergicznych, prowadzące do skurczu oskrzeli. Zapobiega w ten sposób skurczom oskrzeli, wywoływanym przez substancje uczulające, czynniki atmosferyczne i wysiłek fizyczny.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Tilade Mint: NEDOCROMILUM NATRICUM

Tilade Mint jest w formie: aerozol

Działanie Tilade Mint zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zapobiegawczym astmy oskrzelowej.

Jak podawać Tilade Mint: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza.Aerozol stosuje się dwa razy dziennie, do jamy ustnej. Może zaistnieć konieczność podawania leku 4 razy dziennie.Przed użyciem pojemnik należy wstrząsnąć, włożyć jak najgłębiej do jamy ustnej, wykonać głęboki wdech, wcisnąć zawór i zatrzymać oddech na okolo 10 sekund, po czym wypłukać jamę ustną wodą.NIE STOSUJ U DZIECI DO 7 LAT!Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Tilade Mint: Mogą pojawić się przemijające bóle głowy, zawroty głowy, nudności, gorzki smak w ustach.Wysypki, swędzenie skóry, uczucie gorąca i podrażnienie gardła.Jeżeli powyższe niepożądane działania nie ustępują, a wręcz nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Tilade Mint zastosowania: Skurcz oskrzeli lub kaszel. Należy wówczas przerwać wdychanie leku i skontaktować się z lekarzem.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że stwierdzono u Ciebie uczulenie na ten lek.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie o tych, których nie uzgodniłeś z Twoim lekarzem.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Nie zażywaj leku samodzielnie, bez ustalenia przez lekarza przyczyny duszności.Nie należy używać leku w celu przerwania napadu astmy oskrzelowej (ostrego ataku duszności).Nie stosuj leku częściej, niż zalecił Ci lekarz.Przechowuj lek w suchym i nie naświetlonym miejscu.

Składniki Tilade Mint: Tilade Mint (Rhône-Poulenc Rorer Fisons Ltd.) aerozol 2mg/dawkę, 1 poj. 56 dawek

Nie używaj Tilade Mint gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Tilade Mint w słowniku Efekty uboczne T .