uron anti efekty co to jest
Skutki MESNUM roztwór do wstrzykiwań. Efekty uboczne Anti-Uron definicja. Jak działa Mistabron.

Jak działa Anti-Uron lek

Jak działa Anti-Uron: Mistabron należy do grupy środków mukolitycznych, działa upłynniająco na wydzielinę tchawiczo-oskrzelową, przez co ułatwia jej usuwanie z dróg oddechowych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Anti-Uron: MESNUM

Anti-Uron jest w formie: roztwór do wstrzykiwań

Działanie Anti-Uron zastosowanie: Znajduje zastosowanie w przypadkach gromadzenia się śluzu w drogach oddechowych, w przewlekłym zapaleniu oskrzeli, rozedmie płuc itp.Aerozol ułatwia usunięcie zbyt gęstej wydzieliny z przewodów nosowych, np. w zapaleniu zatok.

Jak podawać Anti-Uron: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.Lek w postaci iniekcji może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Skutki uboczne Anti-Uron: Skórne odczyny alergiczne.Kaszel i skurcz oskrzeli, wywołane podrażnieniem.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Anti-Uron zastosowania: Piekący ból za mostkiem.

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych niepożądanych objawach.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Ze względu na działanie powietrza na preparat, ampułkę należy otwierać bezpośrednio przed użyciem, a pozostałość po wykonaniu zabiegu wylać, jeśli nie będzie natychmiast użyta.Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Składniki Anti-Uron: Anti-Uron (Pliva Kraków Zakłady Farmaceutyczne S.A.) roztwór do wstrzykiwań 100mg/ml, 50 amp. 2 ml

Nie używaj Anti-Uron gdy: Niektórych antybiotyków z grupy Aminoglikozydów, np. Streptomycyny, Kanamycyny, Gentamycyny.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Anti-Uron w słowniku Efekty uboczne A .