coldrex hotrem smaku czarnej co to jest
Skutki ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENYLEPHRINI CHYDROCHLORIDUM proszek do przygotowania.

Jak działa Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki lek

Jak działa Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki: Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.Zawarta w preparacie fenylefryna zmniejsza obrzęk i przekrwienie błon śluzowych oraz przywraca drożność przewodów nosowych również przez zmniejszenie ilości wydzieliny.Witamina C uzupełnia braki w organizmie.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki: ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENYLEPHRINI CHYDROCHLORIDUM

Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki jest w formie: proszek do przygotowania roztworu

Działanie Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki zastosowanie: W stanach gorączkowych, przeziębieniach, grypie.

Jak podawać Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki: Preparat przyjmuje się doustnie w postaci gorącego napoju.Stosuj do 4 razy dziennie rozpuszczając po 1 saszetce na szlankę gorącej wody.

Skutki uboczne Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki: Reakcja alergiczna w postaci: wysypki skórnej, rumienia, zapalenia skóry, plamicy barwnikowejZmiany w obrazie morfologicznym krwi.

Efekty Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki zastosowania: Uszkodzenia wątroby i nerek (przy długim stosowaniu).

Poinformuj lekarza gdy: O chorobie nerek lub wątroby.O chorobe krwi.Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli jest to pierwszy trymestr jej trwania).O chorobie tarczycy, gruczolaku nadnerczy lub gruczołu krokowego z zastojem moczu.O tym, że chorujesz na jaskrę.O chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

Zapytaj lekarza: Doustne leki przeciwzakrzepowe, rifampicynę, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne, inhibitory MAO, chloramfenikol, metoklopramid, cymetydyna, metyrapon, probenecid, antypiryna, salicynamid, izoniazyd, ranitydyna, propranolol, leki analeptyczne,guanetydyna, rezerpina, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne.

Pamiętaj o:

Składniki Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki: Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki (SmithKline Beecham Consumer Healthcare) proszek do przygotowania roztworu -, 5 sasz. 5 g

Nie używaj Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Coldrex HotRem o smaku czarnej porzeczki w słowniku Efekty uboczne C .