concor efekty co to jest
Skutki BISOPROLOLI FUMARAS tabletki powlekane. Efekty uboczne Concor Cor 3,75 definicja. Jak działa.

Jak działa Concor Cor 3,75 lek

Jak działa Concor Cor 3,75: Lek specyficznie blokuje receptory znajdujące się w sercu przez co zwalnia jego pracę, zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, obniża ciśnienie tętnicze krwi.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Concor Cor 3,75: BISOPROLOLI FUMARAS

Concor Cor 3,75 jest w formie: tabletki powlekane

Działanie Concor Cor 3,75 zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego.

Jak podawać Concor Cor 3,75: Dawkowanie zawsze ustala lekarz w zależności od wskazań.Lek przyjmuje się raz na dobę o stałej porze.Tabletek nie należy rozgryzać, zażywać na czczo lub w czasie śniadania.Pamiętaj! Nigdy nagle nie odstawiaj leku!

Skutki uboczne Concor Cor 3,75: Uczucie zmęczenia.Zawroty i bóle głowy.Zaburzenia snu.Zaburzenia psychiczne (depresje, rzadko -- halucynacje). Powyższe objawy mogą wystąpić na początku leczenia i ustępują w ciągu pierwszych tygodni leczenia.

Efekty Concor Cor 3,75 zastosowania: Łzawienie, zapalenie spojówek.Spadki ciśnienia tętniczego krwi.Zwolnienie akcji serca.Rzadko nasilenie duszności u chorych z astmą oskrzelową.

Poinformuj lekarza gdy: O uczuleniu na lek.O tym, że chorujesz na serce, masz ,,zaburzenia rytmu".O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży.O tym, że karmisz piersią.O tym, że chorujesz na astmę oskrzelową lub inną chorobę oskrzeli.O bólach kończyn w trakcie chodzenia, łatwym marznięciu palców dłoni.O występujących u ciebie spadkach ciśnienia tętniczego krwi.

Zapytaj lekarza: Leki przeciw nadciśnieniu.Leki zwalniające pracę serca (Digoxin, Bemecor, Isoptin, Dilzem).Insulinę.Doustne leki przeciwcukrzycowe.Ryfampicynę.

Pamiętaj o:

Składniki Concor Cor 3,75: Concor Cor 3,75 (Merck KGaA) tabletki powlekane 3,75mg, 28 tabl.

Nie używaj Concor Cor 3,75 gdy:

Skutki uboczne Concor Cor 3,75 w słowniku Efekty uboczne C .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: