inhaler cromogen efekty co to jest
Skutki NATRII CROMOGLICAS aerozol. Efekty uboczne Cromogen Inhaler definicja. Jak działa Lek działa.

Jak działa Cromogen Inhaler lek

Jak działa Cromogen Inhaler: Lek działa przeciwalergicznie poprzez hamowanie uwalniania z komórek substancji głównie odpowiedzialnej za reakcje alergiczne.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Cromogen Inhaler: NATRII CROMOGLICAS

Cromogen Inhaler jest w formie: aerozol

Działanie Cromogen Inhaler zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu astmy oskrzelowej i zaburzeń przewodu pokarmowego na tle alergicznym.Przy stanach zapalnych błony śluzowej i spojówek oraz przy nieżycie nosa.

Jak podawać Cromogen Inhaler: Dawkę i częstotliwość leku ustala lekarz, najczęściej stosujemy lek co 6 godzin, za pomocą specjalnego inhalatora.Bardzo istotne jest dokładne przyjmowanie ustalonej dawki w regularnych odstępach.DZIECILek stosowany jest u dzieci od 2 roku życia. Dawki stosowane u dzieci są inne niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!

Skutki uboczne Cromogen Inhaler: Kaszel, chrypka, podrażnienie gardła i uczucie suchości w ustach.Bóle głowy.Uczucie duszności, sapanie.Trudności w połykaniu lub oddychaniu.Nudności, wymioty.Wysypka skórna, pokrzywka, łzawienie i swędzenie oczu.Gdy działania niepożądane nie ustępują, nasilają się i stają dokuczliwe, zaprzestań stosowania leku i skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Cromogen Inhaler zastosowania: Trudności lub bólu w czasie oddawania moczu.Słabości i bólu mięśni.Działania te powinny ustępować w miarę przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku. Jeżeli jednak nasilają się i nie ustępują, skontaktuj się z lekarzem.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś uczulony na ten lek lub na mleko.O tym, że chorujesz na nerki lub wątrobę.Powiadom lekarza, że jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Jeżeli stosujesz drogą inhalacji inny lek, który ma ułatwiać oddychanie, zastosuj inhalację z Intalu po 10 minutach.Wyraźniejsze efekty stosowania leku mogą się pojawić po 4 tygodniach stosownia leku.Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Składniki Cromogen Inhaler: Cromogen Inhaler (Norton Healthcare Ltd Albert Basin) aerozol 5mg/dawkę, 1 poj. (200 dawek)

Nie używaj Cromogen Inhaler gdy:

Skutki uboczne Cromogen Inhaler w słowniku Efekty uboczne C .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: