nasobec efekty co to jest
Skutki BECLOMETASONI DIPROPIONAS aerozol do nosa. Efekty uboczne Nasobec definicja. Jak działa Lek.

Jak działa Nasobec lek

Jak działa Nasobec: Lek działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Nasobec: BECLOMETASONI DIPROPIONAS

Nasobec jest w formie: aerozol do nosa

Działanie Nasobec zastosowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych chorobach dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła, oraz w uczuleniowym nieżycie nosa.

Jak podawać Nasobec: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zależy to od tego jaką dawkę zawiera dany aerozol.Przyjmuj dokładnie ustalone dawki. Nie stosuj aerozolu częściej, niż zalecił Ci lekarz.Nie stosuj leku dłużej, niż zalecił Ci lekarz.U dzieci stosuje się dawki mniejsze niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Nasobec: Kaszel, uczucie drażnienia w gardle, chrypka.Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Nasobec zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś przeziębiony, chorujesz na grypę.O tym, że jesteś uczulony na ten lek.O tym, że chorujesz na gruźlicę i inne choroby zakaźne.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Nie odstawiaj nagle leku. Zażywaj stopniowo coraz mniejsze dawki, tak jak ustalil lekarz. Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, gdy zamierzasz odstawić lek.

Składniki Nasobec: Nasobec (Norton Ltd.) aerozol do nosa 50mcg/dawkę donosową, 1 butel.15 ml (100 dawek)

Nie używaj Nasobec gdy:

Skutki uboczne Nasobec w słowniku Efekty uboczne N .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: