perlinganit efekty co to jest
Skutki GLYCEROLI TRINITRAS roztwór. Efekty uboczne Perlinganit definicja. Jak działa Lek poprawia.

Jak działa Perlinganit lek

Jak działa Perlinganit: Lek poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, przez co łagodzi ból serca, który spowodowany jest niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Perlinganit: GLYCEROLI TRINITRAS

Perlinganit jest w formie: roztwór

Działanie Perlinganit zastosowanie: Lek ma zastosowanie przy leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej.Przy zawale mięśnia sercowego.

Jak podawać Perlinganit: Preparat w postaci wlewów dożylnych może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Skutki uboczne Perlinganit: Bóle głowy.Nudności bądź wymioty.Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie akcji serca, co może się wyrazić osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem.Zaczerwienienie skóry.Wszystkie te objawy mają na ogół przejściowy charakter i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowywania organizmu do obecności działającego w nim leku.

Efekty Perlinganit zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na jaskrę.O uczuleniu na nitroglicerynę.Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie, jeżeli zażywasz inne preparaty działające na mięsień sercowy i układ krążenia.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Perlinganit: Perlinganit (Schwarz Pharma AG) roztwór 1mg/ml, 1 fiol. 50 ml

Nie używaj Perlinganit gdy: Nystatyny.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Perlinganit w słowniku Efekty uboczne P .