piracetam efekty co to jest
Skutki PIRACETAMUM kapsułki. Efekty uboczne Piracetam definicja. Jak działa Lek działa poprzez.

Jak działa Piracetam lek

Jak działa Piracetam: Lek działa poprzez usprawnianie metabolizmu komórek nerwowych, zwiększając rezerwę energetyczną komórek w mózgu. Działa szczególnie w stanach niewydolności energetycznej komórek mózgowych.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Piracetam: PIRACETAMUM

Piracetam jest w formie: kapsułki

Działanie Piracetam zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wielu zaburzeń mózgu, związanych głównie z podeszłym wiekiem. Stosowany jest przy upośledzenu pamięci (trudności zapamiętywania i przypominania), przy zaburzeniach krążenia w mózgu, wywołujących niedokrwienie lub udar, przy zaburzeniach świadomości, przewlekłym alkoholizmie.

Jak podawać Piracetam: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 8 godzin, przed spożyciem posiłku, popijając większą ilością wody.Dawki stosowane u dzieci są różne w zależności od wieku. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!

Skutki uboczne Piracetam: Stan nadmiernego pobudzenia.Nudności, wymioty.Powyższe dolegliwości wystepują rzadko i zwykle tylko na początku zażywania leku.

Efekty Piracetam zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O zauważonych objawach ubocznych, które wystąpiły po zażyciu leku.O tym, że masz skłonność do niskiego ciśnienia krwi.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Piracetam: Piracetam (Polpharma S.A. Starogardzkie Zakłady Farmaceutyczne) kapsułki 400mg, 60 kaps.

Nie używaj Piracetam gdy:

Skutki uboczne Piracetam w słowniku Efekty uboczne P .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: