timohexal efekty co to jest
Skutki TIMOLOLUM krople do oczu. Efekty uboczne Timohexal 0,25 definicja. Jak działa Lek działa na.

Jak działa Timohexal 0,25% lek

Jak działa Timohexal 0,25%: Lek działa na receptory beta adrenergiczne. W postaci kropli do oczu zmniejsza ciśnienie cieczy znajdującej się w gałce ocznej.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Timohexal 0,25%: TIMOLOLUM

Timohexal 0,25% jest w formie: krople do oczu

Działanie Timohexal 0,25% zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu jaskry

Jak podawać Timohexal 0,25%: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.Lek przyjmuje się miejscowo, w postaci kropli, które wkrapla się do worka spojówkowego w dawkach ustalonych przez lekarza.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Timohexal 0,25%: Uczucie zmęczenia, bóle i zawroty głowy, ból w klatce piersiowej.Niemiarowe i wolniejsze bicie serca.Nudności.

Efekty Timohexal 0,25% zastosowania: Trudności z oddychaniem.Zapalenie spojówek, brzegów powiek, zapalenie rogówki, zaburzenia widzenia.Uczucie osłabienia.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na dychawicę oskrzelową lub inne choroby dróg oddechowych, których przebieg zwiazany jest ze zwężeniem drzewa oskrzelowego (duszność).O tym, że chorujesz na serce.O tym, że chorujesz na zaburzenia rytmu serca.O tym, że masz zaburzenia krążenia mózgowego.O tym, że masz wolną akcję serca.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Inne leki działające na receptory adrenergiczne.Leki blokujące kanał wapniowy.

Pamiętaj o: W przypadku stosowania kropli do oczu, w ciągu pierwszych dni stosowania, zgłaszaj się regularnie do lekarza okulisty w celu kontroli ciśnienia w gałce ocznej.

Składniki Timohexal 0,25%: Timohexal 0,25% (Hexal AG) krople do oczu 2,5mg/ml, 1 fl. 5 ml

Nie używaj Timohexal 0,25% gdy: Napojów alkoholowych.

Skutki uboczne Timohexal 0,25% w słowniku Efekty uboczne T .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: