Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek 100 Poldomet efekty
poldomet efekty co to jest
Skutki CARBIDOPUM + LEVODOPUM tabletki. Efekty uboczne Poldomet 100 definicja. Jak działa Lek.

Jak działa Poldomet 100 lek

Jak działa Poldomet 100: Lek poprawia funkcję ośrodków nerwowych w mózgu, regulujących ruchy mimowolne i napięcie mięśni. Zaburzenie ich funkcji jest przyczyną choroby Parkinsona.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Poldomet 100: CARBIDOPUM + LEVODOPUM

Poldomet 100 jest w formie: tabletki

Działanie Poldomet 100 zastosowanie: W leczeniu choroby i zespołu Parkinsona.Usuwa sztywność i spowolnienie ruchowe.

Jak podawać Poldomet 100: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej co 12 godzin. Zapamiętaj dokładnie, jakie zasady dawkowania ustalił Ci lekarz.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Poldomet 100: Bóle brzucha.Nudności.Gorszy apetyt.Ślinotok.Gdy powyższe dolegliwości utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Poldomet 100 zastosowania: Mimowolne ruchy twarzy.Zaciskanie powiek.Napadowe bicie serca.Swędzenie skóry.Przykry zapach potu.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że jesteś uczulony na lek.O tym, że chorujesz na jaskrę.O tym, że wykryto u Ciebie czerniaka.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Amitryptylinę.Leki należące do grupy barbituranów.Relanium.Insulinę.Hydroxyzynę.

Pamiętaj o: Pokarmy bogatobiałkowe takie jak mleko i twaróg osłabiają wchłanianie leku.W czasie stosowania leku unikaj prowadzenia pojazdów samochodowych oraz obsługiwania maszyn będących w ruchu.

Składniki Poldomet 100: Poldomet 100 (Polpharma S.A. Starogardzkie Zakłady Farmaceutyczne) tabletki -, 100 tabl. w blistrach

Nie używaj Poldomet 100 gdy: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Poldomet 100 w słowniku Efekty uboczne P .