junior fervex efekty co to jest
Skutki ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENIRAMINI MALEAS granulat do przygotowania zawiesiny.

Jak działa Fervex Junior lek

Jak działa Fervex Junior: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Maleinian feniraminy ma działanie przeciwhistaminowe (zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i zmniejsza łzawienie oczu)Dodatek witaminy C uzupełnia niedobory.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Fervex Junior: ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENIRAMINI MALEAS

Fervex Junior jest w formie: granulat do przygotowania zawiesiny

Działanie Fervex Junior zastosowanie: W stanach grypowych, przeziębieniach, katarze (również siennym) i zapaleniach gardła.

Jak podawać Fervex Junior: Lek w tej postaci przeznaczony jest dla dzieci powyżej 15 roku życia.Lek zazwyczaj przyjmuje się 2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody.Zachowaj co najmniej 4-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami.

Skutki uboczne Fervex Junior: Reakcja alergiczna w postaci: wysypki skórnej, rumienia, zapalenia skóry, plamicy barwnikowej.Zmiany w obrazie morfologicznym krwi.

Efekty Fervex Junior zastosowania: Uszkodzenia wątroby i nerek (przy długim stosowaniu).Dodatek maleinianu feniraminy suchość w jamie ustnej, zaburzenie ostrości widzenia, zatrzymanie moczu, stany splątania lub pobudzenia.

Poinformuj lekarza gdy: O chorobie nerek lub wątroby.O tym, że chorujesz na cukrzycę.O chorobe krwi.Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli jest to pierwszy trymestr jej trwania).O chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Fervex Junior: Fervex Junior (UPSA Laboratoires Agen) granulat do przygotowania zawiesiny , 8 sasz.

Nie używaj Fervex Junior gdy:

Skutki uboczne Fervex Junior w słowniku Efekty uboczne F .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: