Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Trimonit efekty
trimonit efekty co to jest
Skutki GLYCEROLI TRINITRAS aerozol do gardła i jamy ustnej. Efekty uboczne Trimonit definicja. Jak.

Jak działa Trimonit lek

Jak działa Trimonit: Lek poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, przez co łagodzi ból serca, który spowodowany jest niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Trimonit: GLYCEROLI TRINITRAS

Trimonit jest w formie: aerozol do gardła i jamy ustnej

Działanie Trimonit zastosowanie: Lek ma zastosowanie przy leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej.Przy zawale mięśnia sercowego.

Jak podawać Trimonit: W CZASIE ATAKU BÓLU ZA MOSTKIEMPrzyjmij natychmiast lek. Zastosuj 1 dawkę podjęzykowo. Pamiętaj! W ciągu 15 minut nie możesz przyjąć więcej niż 3 dawki.

Skutki uboczne Trimonit: Bóle głowy.Nudności bądź wymioty.Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie akcji serca, co może się wyrazić osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem.Zaczerwienienie skóry.Wszystkie te objawy mają na ogół przejściowy charakter i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowywania organizmu do obecności działającego w nim leku.Gdy powyższe dolegliwości nie ustępują, nasilają się i stają się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Trimonit zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na jaskrę.O uczuleniu na nitroglicerynę.Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie, jeżeli zażywasz inne preparaty działające na mięsień sercowy i układ krążenia.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Gdy ból nie ustępuje po kilku minutach od przyjęcia dawki (ustalonej przez lekarza), skontaktuj się z lekarzem.Silne i szybko pojawiające się zaczerwienienie oraz łuszczenie skóry sugeruje uczulenie na lek.Gdy po pewnym okresie stosowania ustalonej przez lekarza dawki ból nie ustępuje (może wystąpić zbyt słaby efekt działania leku), skontaktuj się z lekarzem.Pamiętaj o stałym noszeniu przy sobie dozownika!W czasie stosowania leku utrzymuj systematyczny kontakt z lekarzem prowadzącym.Jeżeli zależy ci na skuteczności leczenia, zaprzestań palenia papierosów i spożywania alkoholu.Jeżeli przeczuwasz zaistnienie sytuacji mogącej wywołać atak bólowy za mostkiem, przyjmij zapobiegawczo dawkę z dozownika.

Składniki Trimonit: Trimonit (Sanofi-Synthelabo Sp. z o.o.) aerozol do gardła i jamy ustnej 400mcg/dawkę, 1 butelka 11,2 g (12,2 ml) (200 dawek)

Nie używaj Trimonit gdy: Nystatyny.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Trimonit w słowniku Efekty uboczne T .