fervex efekty co to jest
Skutki ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENIRAMINI MALEAS proszek do przygotowania roztworu.

Jak działa Fervex lek

Jak działa Fervex: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Maleinian feniraminy ma działanie przeciwhistaminowe (zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i zmniejsza łzawienie oczu)Dodatek witaminy C uzupełnia niedobory.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Fervex: ACIDUM ASCORBICUM + PARACETAMOLUM + PHENIRAMINI MALEAS

Fervex jest w formie: proszek do przygotowania roztworu

Działanie Fervex zastosowanie: W stanach grypowych, przeziębieniach, katarze (również siennym) i zapaleniach gardła.

Jak podawać Fervex: Lek zazwyczaj przyjmuje się 2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody.Zachowaj co najmniej 4-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami.Nie stosuj leku dłużej niż 5 dni, chyba że lekarz zalecił inaczej.Leku nie należy stosować u dzieci!

Skutki uboczne Fervex: Reakcja alergiczna w postaci: wysypki skórnej, rumienia, zapalenia skóry, plamicy barwnikowej.Zmiany w obrazie morfologicznym krwi.

Efekty Fervex zastosowania: Uszkodzenia wątroby i nerek (przy długim stosowaniu).Dodatek maleinianu feniraminy suchość w jamie ustnej, zaburzenie ostrości widzenia, zatrzymanie moczu, stany splątania lub pobudzenia.

Poinformuj lekarza gdy: O chorobie nerek lub wątroby.O tym, że chorujesz na cukrzycę.O chorobe krwi.Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli jest to pierwszy trymestr jej trwania).O chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

Zapytaj lekarza: Inne preparaty o działaniu przeciwcholinergicznym (leki przeciwdepresyjne z grupy imipraminy, atropinowe leki spazmolityczne, przeciwcholinergiczne leki przeciwparkinsonowskie, disopyramid, leki neuroleptyczne z grupy fenotiazyny).Leki nasenne.Inhibitory MAO.DOWIEDZ SIĘ CZY STOSUJĄC RÓWNOCZEŚNIE KTÓRYŚ Z POWYŻSZYCH LEKÓW, MOŻESZ OBSŁUGIWAĆ URZĄDZENIA MECHANICZNE!

Pamiętaj o:

Składniki Fervex: Fervex (UPSA Laboratoires Agen) proszek do przygotowania roztworu -, 8 saszetek 13 g

Nie używaj Fervex gdy: Alkoholu!

Skutki uboczne Fervex w słowniku Efekty uboczne F .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: