preductal efekty co to jest
Skutki TRIMETAZIDINI DIHYROCHLORIDUM tabletki powlekane o zmodyfkowanym uwalnianiu. Efekty uboczne.

Jak działa Preductal MR lek

Jak działa Preductal MR: Chroni komórki mięśnia sercowego w warunkach niedokrwienia i niedotlenienia tkanek, podtrzymuje toczące się w nich procesy metaboliczne.Prowadzi to do ograniczenia strefy uszkodzenia w przebiegu niedokrwienia mięśnia sercowego.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Preductal MR: TRIMETAZIDINI DIHYROCHLORIDUM

Preductal MR jest w formie: tabletki powlekane o zmodyfkowanym uwalnianiu

Działanie Preductal MR zastosowanie: W przewlekłym leczeniu choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego.W zapobieganiu napadom dusznicy bolesnej.Ponadto lek ma zastosowanie w okulistyce w leczeniu zaburzeń ukrwienia naczyniówki i siatkówki.W otolaryngologii: zawroty głowy pochodzenia naczyniowego, zawroty głowy w przebiegu choroby Meniere'a, szum w uszach, głuchota odbiorcza.

Jak podawać Preductal MR: Lek stosowany jest w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza.Lek należy przyjmować podczas posiłków i popijać szklanką wody.

Skutki uboczne Preductal MR: Lek jest zwykle dobrze tolerowany. Niekiedy mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe o niewielkim nasileniu (nudności, wymioty).

Efekty Preductal MR zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na nerki.O tym, że jesteś uczulony na ten lek.Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o:

Składniki Preductal MR: Preductal MR (Anpharm S.A. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne) tabletki powlekane o zmodyfkowanym uwalnianiu 35mg, 60 tabl.

Nie używaj Preductal MR gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Preductal MR w słowniku Efekty uboczne P .