elmetacin efekty co to jest
Skutki INDOMETACINUM aerozol. Efekty uboczne Elmetacin definicja. Jak działa Lek działa.

Jak działa Elmetacin lek

Jak działa Elmetacin: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Elmetacin: INDOMETACINUM

Elmetacin jest w formie: aerozol

Działanie Elmetacin zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu choroby reumatycznej, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, stanów zapalnych stawów, kości, kaletek maziowych i ścięgien.W leczeniu ataku dny moczanowej.

Jak podawać Elmetacin: Stosuj lek w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza.Przestrzegaj dokładnie ustalonych zaleceń.Aerozol przeznaczony jest do spryskiwania bolesnych, obrzękniętych miejsc. Stosuje się go nie więcej niż cztery razy dziennie.

Skutki uboczne Elmetacin: Mogą pojawić się objawy miejscowego podrażnienia.

Efekty Elmetacin zastosowania: Pokrzywki, rumienia na skórze.Swędzenia skóry.Gdy pojawią się powyższe niepożądane objawy, skontaktuj się z lekarzem.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Piroksikam, Ibuprofen, Naproksen, Fenylobutazon i inne).O chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy.O tym, że chorujesz na padaczkę.O chorobie Parkinsona.O chorobie nerek lub wątroby.Powiadom lekarza o innych lekach zażywanych w tym samym czasie.Poinformuj lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Zapytaj lekarza: Doustne leki przeciwzakrzepowe (np. Dikumarol, Warfarynę i inne).Leki moczopędne -- Spironolakton.Leki sterydowe.Probenecid.Fenytoinę.Doustne leki przeciwcukrzycowe.Sulfonamidy (Amidoksal, Biseptol, Sulfadiazin, Urenil, Sulfaguanidynę).Sole litu.

Pamiętaj o: Unikaj prowadzenia samochodu i obsługiwania skomplikowanych maszyn.Kontroluj wzrok i słuch.Przynieś wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci lekarz w czasie leczenia.

Składniki Elmetacin: Elmetacin (Sankyo Pharma GmbH - München) aerozol 1%, 1 fl. 50 ml

Nie używaj Elmetacin gdy: Napojów alkoholowych.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Elmetacin w słowniku Efekty uboczne E .