nutramigen efekty co to jest
Skutki CARBOHYDRATES + FATS + MINERALS + PROTEINS + VITAMINS proszek do przygotowania roztworu.

Jak działa Nutramigen lek

Jak działa Nutramigen: Jest to hydrolizat białka z dodatkiem trzech aminokwasów i trójglicerydów o średniej długości łańcucha. Poza tym w skład odżywki wchodzą: polimery glukozy z syropu kukurydzy i skrobi kukurydzianej, witaminy i składniki mineralne. Mieszanka nie zawiera galaktozy, laktozy i sacharozy. Preparat stosowany jest u dzieci i niemowląt w przypadku konieczności stosowania diety eliminacyjnej. Nigdy nie stosuj mieszanki bez porozumienia z lekarzem.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Nutramigen: CARBOHYDRATES + FATS + MINERALS + PROTEINS + VITAMINS

Nutramigen jest w formie: proszek do przygotowania roztworu, proszek

Działanie Nutramigen zastosowanie: Preparat stosowany jest w przypadku długotrwającej biegunki, nie dającej się leczyć, w przypadku alergii pokarmowej, w tym głównie nietolerancji na białko krowie, w przypadku nietolerancji laktozy i sacharozy, w tzw. zespołach upośledzonego wchłaniania.

Jak podawać Nutramigen: Sposób przygotowania mieszanki: 1 miarka (4,9 g proszku) na 30 ml przegotowanej wody o temperaturze około 40 °C. Tak przygotowaną mieszankę dokładnie wymieszać.Przygotowana mieszanka nie może być przechowywana dłużej niż 12 godzin w lodówce.Przed spożywaniem butelkę z przygotowaną mieszanką należy dokładnie wstrząsnąć i podgrzać do odpowiedniej temperatury.

Skutki uboczne Nutramigen: Czasami luźne stolce.Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Nutramigen zastosowania:

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że twoje dziecko jest uczulone na ten preparat.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Preparat ten stosowany jest jako dieta przejściowa. Stosuj go tylko tak długo, jak zalecił Ci lekarz, i tylko pod jego kontrolą.

Składniki Nutramigen: Nutramigen (Bristol Myers Squibb & Mead Johnson b.v.) proszek do przygotowania roztworu -, 1 op. 425 g

Nie używaj Nutramigen gdy:

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Nutramigen w słowniku Efekty uboczne N .