Notice: Undefined index: comments_count in /home/relcatec/ftp/core/plugins/ServiceComments.php on line 64
Lek Oftensin efekty
oftensin efekty co to jest
Skutki TIMOLOLUM krople do oczu. Efekty uboczne Oftensin definicja. Jak działa Lek działa na.

Jak działa Oftensin lek

Jak działa Oftensin: Lek działa na receptory beta adrenergiczne. W postaci kropli do oczu zmniejsza ciśnienie cieczy znajdującej się w gałce ocznej.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Oftensin: TIMOLOLUM

Oftensin jest w formie: krople do oczu

Działanie Oftensin zastosowanie: Lek stosowany jest w leczeniu jaskry.

Jak podawać Oftensin: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący.Lek przyjmuje się miejscowo, w postaci kropli, które wkrapla się do worka spojówkowego w dawkach ustalonych przez lekarza.Lek należy odstawiać, stopniowo zmniejszając dawki.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!

Skutki uboczne Oftensin: Uczucie zmęczenia, bóle i zawroty głowy, ból w klatce piersiowej.Niemiarowe i wolniejsze bicie serca.Nudności.Powyższe objawy są zwykle przejściowe. Gdyby nie ulegały one osłabieniu, a wręcz nasilały się, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Oftensin zastosowania: Trudności z oddychaniem.Zapalenie spojówek, brzegów powiek, zapalenie rogówki, zaburzenia widzenia.Uczucie osłabienia.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że chorujesz na dychawicę oskrzelową lub inne choroby dróg oddechowych, których przebieg zwiazany jest ze zwężeniem drzewa oskrzelowego (duszność).O tym, że chorujesz na serce.O tym, że chorujesz na zaburzenia rytmu serca.O tym, że masz zaburzenia krążenia mózgowego.O tym, że masz wolną akcję serca.Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.

Zapytaj lekarza: Doustne leki działające na receptory adrenergiczne.

Pamiętaj o: W przypadku stosowania kropli do oczu, w ciągu pierwszych dni stosowania, zgłaszaj się regularnie do lekarza okulisty w celu kontroli ciśnienia w gałce ocznej.

Składniki Oftensin: Oftensin (Polpharma S.A. Starogardzkie Zakłady Farmaceutyczne) krople do oczu 2,5mg/ml, 1 fl. 5 ml

Nie używaj Oftensin gdy: Napojów alkoholowych.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Skutki uboczne Oftensin w słowniku Efekty uboczne O .