awirol efekty co to jest
Skutki ACICLOVIRUM krem. Efekty uboczne Awirol definicja. Jak działa Działanie leku polega na.

Jak działa Awirol lek

Jak działa Awirol: Działanie leku polega na hamowaniu rozwoju niektórych wirusów.

Czy przydatne?

Zagraniczna nazwa lekarstwa Awirol: ACICLOVIRUM

Awirol jest w formie: krem

Działanie Awirol zastosowanie: Lek stosuje się w leczeniu zakażeń wywołanych wirusem opryszczki, ospy wietrznej i półpaśca.

Jak podawać Awirol: Lek stosuje się w dawkach i z częstotliwościa ustaloną przez lekarza.Zwykle co 4 godziny, przez 5-7 dni nanosząc cienką warstwę kremu na zmienioną chorobowo skórę.U dzieci lek stosujemy od 2 roku życia, w innych dawkach i z inną częstotliwością, niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka.Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj dawki podwójnej, nawet jeśli nie przyjmiesz dawki w odpowiednim czasie!

Skutki uboczne Awirol: W miejscu naniesienia leku może pojawić się: pieczenie, nadmierne uczucie ciepła.Na ogół efekty te są łagodne i mogą ulec złagodzeniu lub zanikać w momencie przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku.Gdyby jednak powyższe działania niepożądane mocno się nasiliły i nie ustępowały lub pojawiały się inne niepokojące objawy, skontaktuj się z lekarzem.

Efekty Awirol zastosowania: Zaczerwienienie, wysychanie skóry.

Poinformuj lekarza gdy: O tym, że miałeś uczulenie na ten lek.Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.Powiadom lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także, że karmisz piersią.

Zapytaj lekarza:

Pamiętaj o: Nie stosuj leku częściej i dłużej, niż zalecił Ci lekarz.Dokładnie zapoznaj się z zaleceniami lekarza odnośnie stosowania leku, zapytaj o rzeczy, których nie rozumiesz.

Składniki Awirol: Awirol (Instytut Farmaceutyczny) krem 50mg/g, 1 op. 5 g

Nie używaj Awirol gdy:

Skutki uboczne Awirol w słowniku Efekty uboczne A .

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: